O nas

Aleksandra Zienkiewicz

 Niby „Diabeł” brzmi groźnie, ale zabawa zawsze z nim przednia. Ja przynajmniej bawię się świetnie. Na scenie i poza nią 😉

Anna Korcz

Przepraszam, co pan tu robi- to tytuł przedstawienia, w którym miałam okazje brać udział. Towarzystwo kolegów zawsze gwarantowało dobra zabawę i wesoły czas, a Diabeł zapewniał nam liczne spektakle i „ godziwe” warunki pracy, co jak wszyscy wiedza nie zawsze ma miejsce!!! Dziękuje za miły czas! Pozdrawiam!!

Gosia Kosik

To była piękna przygoda i prawdziwa przyjemność pracować z Wami.  Profesjonalizm ,punktualność, próby pełne emocji, zgrana ekipa dźwiękowców , oświetleniowców, montażystów i aktorów.  Niezapomniana premiera i trzy lata spędzone na deskach teatrów w całej Polsce. Tysiące przejechanych  kilometrów, litry spalonej benzyny ,  mnóstwo śmiechu podczas grania na scenie , łzy szczęścia po spektaklu podczas  owacji na stojąco.  Gdyby nie Wy nigdy bym nie przeżyła tak fantastycznej przygody, w tak doborowym towarzystwie.  Dziękuję za te kilka lat wspólnej pracy.

Łukasz Płoszajski

Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego nie zobaczycie na ich spektaklach aktorów z łapanki ale zgrany i dopasowany zespół, przemyślany tekst sztuki, kostiumy jak na miarę szyte oraz starannie dobrane rekwizyty. Energia na scenie nie bierze się z nikąd ale z radości grania właśnie. Czy mogłoby być jeszcze lepiej? Jasne, że mogłoby być i o to nas tylko diabli biorą.

Magdalena Waligórska

Z Agencją “Diabeł” pracuje mi się wspaniale. Właściwie od początku, od pierwszego kontaktu, wiedziałam, że trafiłam na ludzi, którzy swoją pracę traktują z wielką pasją, dbając o każdy szczegół. Taka postawa- zarówno dla nas, artystów, jak i dla widzów- jest gwarantem, że spektakl będzie udany. Duża dawka śmiechu, pełen humoru scenariusz, piękna wysmakowana scenografia i świetnie zagrane role oraz doskonała reżyseria powodują, że ich spektakle to prawdziwe hity, w których z przyjemnością się gra!

Poza tym, prowadzący Agencję Diabeł – Dominika i Arek mają- mówiąc potocznie- dobrą rękę do ludzi. I mam tu na myśli nie tylko aktorów, którzy po prostu się lubią i chętnie ze sobą grają, ale także ekipę techniczną, wybierając pracowników pełnych zaangażowania i zwyczajnie- dobrej energii, która nam wszystkim się udziela. Bo przecież po to chodzimy do teatru- po chwilę wytchnienia w trudach codzienności, po śmiech, po radość, po inspirację, po to by wrócić do domu w dobrym nastroju.

Paweł Koślik

 “Agencja artystyczna DIABEŁ? Współpracuje z Nimi od dłuższego czasu. Przyznam ,że na początku nazwa trochę mnie przestraszyła, ale potem zrozumiałem, że to “wyjątkowy diabeł” i jestem bardzo zadowolony ze współpracy zarówno w wymiarze materialnym jak i -co może najważniejsze- w wymiarze czysto ludzkim. 😉

Waldemar Obłoza

„Kochane Diabły” tak bym nazwał prowadzących tę agencję. 
Etyka. Lojalność. Uczciwość. 
Etyka – wszystko co się wiąże z etyką teatru.
Lojalność – wobec aktorów, wobec widzów (np.grałem w kilku przedstawieniach które nie bilansowały się dodatnio a jednak były zagrane bo „widz jest najważniejszy”.)

Uczciwość – dbałość o poziom sztuki, wręcz nieustanna praca nad przedstawieniem podczas eksploatacji, dążenie do możliwie najwyższego poziomu.

No i atmosfera super. Żadnej niezdrowej presji. Każda propozycja aktorska jest traktowana poważnie i sprawdzana, co daje poczucie swobody i jest twórcze.

I to drodzy widzowie jest do sprawdzenia. Wystarczy przyjść i zobaczyć.

Natomiast jest jeszcze coś, co się liczy najbardziej, to jest UMIEJĘTNOŚĆ DZIELENIA SIĘ I WSPIERANIA, co w obecnych czasach jest społeczną potrzebą, lecz nie wszyscy tak uważają.

POWODZENIA DIABŁY. A WSZYSTKICH, KTÓRZY TO CZYTAJĄ, NIECH OTACZA PIĘKNO I MIŁOŚĆ ❤️❤️❤️❤️❤️ 

Produkcja i organizacja spektakli teatralnych